Pokoje

Pokoj Standard 

Nabízí krásné prostředí kde se snoubí přírodní masivní dřevo s kamennými obklady a příjemně vysokými koberci. Pokoje mají manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka. Koupelny v Italském designu se sprchou nebo vanou, fen, minibar, televize, telefon, připojení na hifi. Pokud chcete relaxovat můžete využít klubový wellness s možností využít 40% slevu. Všechny pokoje mají masivní pohodlné postele s kvalitní zdravotní matrací a protialergickými přikrývkami.

Pokoj Komfort

Nabízí krásné prostředí kde se snoubí přírodní masivní dřevo s kamennými obklady a příjemně vysokými koberci. Pokoje mají manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka. Koupelny v Italském designu navíc s perličkovou vanou pro Vaše maximální pohodlí, fen, minibar, televize, telefon, připojení na hifi. Pokud chcete relaxovat můžete využít klubový wellness s možností využít 40% slevu. Všechny pokoje mají masivní pohodlné postele s kvalitní zdravotní matrací a protialergickými přikrývkami.

Wellness

1 hodina wellnessu pro dvě osoby stojí 750,-/hodina Každá další osoba připlácí 200,-/hodina. Děti do 15 let jsou zdarma. Ubytovaní hosté mají 40% slevu. Doporučený počet osob je maximálně pět. V ceně je osuška a prostěradlo. Součástí wellnessu je místnost s vířivkou pro 5 osob ( 2 ležení, 3 sezení ), dále místnost s finskou saunou pro 4 - 5 osob s ochlazovací sprchou a poslední místnost je odpočinková, kde je k dispozici minibar a toaleta. Celý prostor je vždy privátně uzavřen.

Ceník

Otevírací doba

Po - So 11°° - 22°°
Ne        11°° - 16°° 

Mapa

Adresa

PENZION POD HRADEM 

Švermova 91 , Zlín, Malenovice

Telefon: 603479065, 739077531